Szkło kominkowe
Opis:


Dzięki możliwości zastosowania do obudowy paleniska szkła hartowanego coraz większa liczba klientów jest zainteresowana kominkami trójstronnymi. W takich urządzeniach grzewczych można zdecydować się na zastosowanie zarówno szyby giętej pod kątem, jak i po łuku. Obydwa rozwiązania są bardzo dekoracyjne, a do tego podnoszą wydajność grzewczą kominka.

Szkło kominkowe każdorazowo jednak musi być dobrze zahartowane, ponieważ tylko taki typ szyby będzie się nadawał do kontaktu z wysokimi temperaturami. Firma Węgier Glass zadbała także o estetykę wykonania – oferowane przez nią produkty są zawsze doskonale wykończone. Bardzo dużą wygodę stanowią szyby ceramiczne samoczyszczące, posiadające specjalną powłokę uniemożliwiającą sadzy przywieranie. Przy zamawianiu tafli szkła hartowanego trzeba pamiętać, by podać dokładne wymiary, gdyż nie nadaje się ona do późniejszej obróbki i cięcia. Szklana obudowa kominkowa wyróżnia się także na polu bezpieczeństwa – tłucze się na bardzo drobne elementy, które nie kaleczą skóry.

Data dodania: 12-01-2020

Nazwa firmy: Węgier Glass

Adres: Szklarska 39

Kod pocztowy: 68-200

Miejscowość: Żary

Telefon: +48 68 374 35 59

WWW: https://www.wegierglass.com.plOpinie o Węgier Glass


  • Użytkownik organiclion814 dodał komentarz 2020-06-25 14:02:43
  • Produkty marki Węgier Glass słyną z jakości oraz optymalnych właściwości. By nie być gołosłownym - szkło kominkowe w ich wydaniu właśnie takie jest. :)
  • Ocena 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy