https://studiobrzoza.pl/pol_m_Zaproszenia-slubne-101.html
Opis:


Czy macie już zaplanowane wszystkie elementy, które będą używane podczas Waszego ślubu? Do wszystkiego warto usiąść odpowiednio wcześniej, żeby móc zintegrować ze sobą poszczególne części, które będą służyć za jedną spójną całość, która podczas całej uroczystości będzie ze sobą współgrać. Nawet zaproszenie na ślub można dobrać w taki sposób, że będzie odpowiadać gościom i młodej parze, która będzie zadowolona z wyników planowania.

Na stronie studiobrzoza.pl znajdują się informacje o firmie, która zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem takich zaproszeniem. Skorzystajcie z takiej opcji, a przekonacie się, że właśnie w ten sposób uda się dopiąć wszystko ostatni guzik, by cała uroczystości udała się dokładnie tak, jak od dawna tego chcieliście. Wystarczy tylko odrobina organizacji, a wszystko będzie jak za snów!

Data dodania: 30-08-2017

Nazwa firmy: Studio Brzoza

Adres: Kordeckiego 54

Kod pocztowy: 60-111

Miejscowość: Poznań

Telefon: 61 661 99 66

WWW: https://studiobrzoza.pl/Opinie o Studio Brzoza


  • Użytkownik Artur Majewski dodał komentarz 2018-10-17 15:59:45
  • Zaproszenia ślubne oferowane przez firmę Studio Brzoza są naprawdę unikatowe. Gdy wysyłaliśmy je do naszych gości weselnych to każdy chwalił je za układ, grafikę, kolorystykę i rodzaj papieru.
  • Ocena 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy