Sejf depozytowy
Opis:


Na stronie internetowej pod adresem sejfy-stalpol.pl opisano ofertę sklepu specjalizującego się w sprzedaży sejfów i szaf pancernych. Klienci mogą liczyć na wysoką jakość produktów, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Specjalne propozycje przygotowano dla właścicieli broni, przedsiębiorców szukających sposobów na bezpieczne przechowywanie dokumentów i gotówki oraz zarządców nieruchomości.

Ciekawą propozycją jest na przykład solidny sejf depozytowy, w którym można umieścić różnego rodzaju przedmioty bez otwierania drzwiczek. Często wkładane są do niego papiery wartościowe, poufna korespondencja i pieniądze. Klapa wrzutowa została zabezpieczona przed wędkowaniem i zamykana jest oddzielnym zamkiem kluczowym.

Klienci decydujący się na zamówienie sejfów i szaf od producenta mogą je spersonalizować. Wybierają na przykład kolor materiałów oraz rodzaj klamek i zamków. Dużym zainteresowaniem cieszą się zamki biometryczne i szyfrowo-mechaniczne. Zapewniono korzystne ceny.

Data dodania: 05-06-2023

Nazwa firmy: STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Adres: Szubińska 101d

Kod pocztowy: 86-005

Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy

Telefon: +48 52 381 42 11

WWW: https://www.sejfy-stalpol.plOpinie o STALPOL SAFES SP. Z O.O.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy