Dobry lekarz od kręgosłupa Warszawa
Opis:


Czym powinien wyróżniać się dobry lekarz od kręgosłupa w Warszawie czy szerzej, w każdym innym mieście? Z pewnością doświadczeniem, a także indywidualnym, holistycznym podejściem do pacjenta. Nie jest tajemnicą, że każdy organizm się różni. Szczególnie w kwestiach związanych z układem nerwowym, a także mięśniami czy kręgami dobór odpowiednich metod leczenia jest kluczowy, żeby z jednej strony pozbyć się bólu, a z drugiej nie pogłębić schorzenia.

Andrzej Kroszczyński jest lekarzem specjalistą rehabilitacji medycznej, a tytuł uzyskał podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Swoim dorobkiem naukowym oraz praktyczną wiedzą dzieli się na stronie rehab.pl, którą stworzył, żeby pisać o problemach z kręgosłupem w sposób przystępny, łatwy do zrozumienia dla każdego. Przy wyborze odpowiedniego lekarza należy także spoglądać na metody, którymi się posługuje. W omawianym przypadku lekarz sięga po autorską metodę leczenia punktów spustowych, a także aplikowaniem zastrzyków nadtwardówkowych zmniejszających przepuklinę kręgosłupa.

Data dodania: 28-03-2019

Nazwa firmy: REHAB Andrzej Kroszczyński

Adres: Kluczborska 9

Kod pocztowy: 01--46

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 785 752 225

WWW: https://www.rehab.pl/Opinie o REHAB Andrzej Kroszczyński


  • Użytkownik brownduck267 dodał komentarz 2020-06-05 12:08:45
  • Uważam, że to dobry specjalista od kręgosłupa. W moim przypadku jego metody leczenia dał oczekiwany efekt i pozbyłem się dolegliwości, które mocno utrudniały mi codzienne funkcjonowanie.
  • Ocena 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy