Doniczki ceramiczne hurt
Opis:


Profesjonalna, działająca online hurtownia florystyczna, Ladecora.pl, przygotowała dla kwiaciarni oraz sklepów zajmujących się dekorowaniem wnętrz interesującą propozycję. W jej asortymencie znajdują się różnorodne doniczki ceramiczne w hurcie w bardzo korzystnych cenach. Można tam znaleźć zarówno małe doniczki, o średnicy 7-10 cm, jak i średnie, czyli takie, których średnica wynosi od kilkunastu do dwudziestu kilku centymetrów. W ofercie znajdują się również duże donice ogrodowe z ceramiki, o średnicy wynoszącej 30-40 cm. 

W polecanej hurtowni można kupić także inne akcesoria florystyczne, takie jak: osłonki, wazony, druty florystyczne oraz kamienie. Firma zapewnia profesjonalną obsługę klienta oraz szybką wysyłkę wszystkich zamówionych przedmiotów. Z oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni. 

Data dodania: 18-07-2018

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Adres: Lutycka 64C

Kod pocztowy: 64-920

Miejscowość: Piła

Telefon: +48 604 678 334

WWW: http://www.ladecora.pl/Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski


  • Użytkownik Klara Nowakowska dodał komentarz 2018-10-26 15:57:05
  • Doniczki ceramiczne oferowane na domenie ladecora.pl są kupowane przeze mnie w ilościach hurtowych ponieważ pracuję w szkole jako konserwator i co jakiś czas doniczki są wymieniane na nowe.
  • Ocena 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy