Architekt Poznań
Opis:


Uznane biuro architektoniczne w Poznaniu prezentuje bogaty katalog projektów. Jego zespół stawia na funkcjonalny minimalizm i nowoczesny design. Domy jednorodzinne tworzone w NANOstudio powstają z myślą o zapewnieniu ich właścicielom wysokiego komfortu mieszkalnego.

Postaw na usługi zaufanej pracowni! Doświadczony architekt z Poznania stworzy dla Ciebie projekt w pełni odzwierciedlający Twoją wizję idealnego domu. Możesz też liczyć na jego doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań technicznych. Specjaliści studia rekomendują wykorzystanie technologii pozytywnie wpływających na termoizolacyjność budynku. W przypadku instalacji energetycznych służą poradą w temacie dostosowania budynku do ekologicznych rozwiązań, takich jak na przykład panele fotowoltaiczne.

Biuro zajmuje się również architekturą wnętrz. Eksperci aranżują wnętrza, dbając o to, by oddawały charakter właścicieli, a także były spójne z całym projektem budynku. Kompleksowe usługi pracowni pozwalają klientom zamieszkać w gustownym domu.

Data dodania: 29-04-2022

Nazwa firmy: Nanostudio

Adres: 27 Grudnia 11

Kod pocztowy: 61--73

Miejscowość: Poznań

Telefon: 501 102 261

WWW: https://www.nanostudio.pl/Opinie o Nanostudio


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy