Usuwanie zmarszczek szczecin • MASI dr Mariusz Domagalski
Opis:


Specjaliści medycyny estetycznej, pracujący w gabinecie opisanym na stronie internetowej dostępnej pod adresem masi.com.pl, mają w ofercie różne zabiegi mające poprawiać urodę. Ważną kategorię wśród nich stanowią procedury odmładzania. Wybiera je wiele osób, gdyż praktycznie nikt nie chce mieć na twarzy zmarszczek i innych oznak starzenia. Zabiegi takie pozwalają na redukcję zmarszczek i bruzd oraz zapobieganie pojawianiu się takich zmian w najbliższej przyszłości. Tak działa na przykład botoks, ale usuwanie zmarszczek w Szczecinie to także różne inne procedury.

Alternatywą dla botoksu często stają się wypełniacze tworzone na bazie syntetycznego kwasu hialuronowego. Procedury takie pozwalają na usuwanie bruzd i linii, a także uzupełniają ubytki tkankowe - kwas wykorzystuje się na przykład do wypełniania tzw. doliny łez czy policzków.

Jeszcze inną metodą odmładzania są nici liftingujące, wszczepiane pod skórę, tworzące dla niej swoiste rusztowanie, co ma zapewniać jej młodzieńcze napięcie.

Data dodania: 20-01-2024

Nazwa firmy: MASI dr Mariusz Domagalski

Adres: Wielka Odrzańska 30

Kod pocztowy: 70-535

Miejscowość: Szczecin

Telefon: 534 224 229

WWW: https://masi.com.plOpinie o MASI dr Mariusz Domagalski


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy