Fotograf do ślubu | JStudio
Opis:


Znalezienie dobrego fotografa to nie lada sztuka. Jedni zajmują się tym zawodowo, inni zaś amatorsko. W JStudio pracuje doświadczony oraz wykształcony fotograf, który swoją profesję wykonuje z pasją. Jest to niezmiernie ważny element w życiu każdego człowieka, ponieważ jeśli robimy coś z zamiłowania, wówczas efekty naszej pracy są znacznie lepsze. Klienci oczekują pełnego zaangażowania oraz kreatywności autora podczas sesji zdjęciowej.

Nasza wyobraźnia czasami nie zna granic. Mogą się o tym przekonać fotografowie, spotykający się z niezwykłą pomysłowością sesji nowożeńców. Fotograf ślubny w Poznaniu już nie jeden raz zaskoczył się dość mocno pomysłem swoich klientów. Jednak każda nowość, każde wyzywanie sprawia, że jego portfolio wzbogaca się o innowacyjne zdjęcia, a Para Młoda ma swoje wymarzone pamiątki. Zadowolenie klientów jest najlepszą rekomendacją dla tego studia.

Data dodania: 30-10-2017

Nazwa firmy: JStudio

Adres: Wilczak 9

Kod pocztowy: 61-623

Miejscowość: Poznań

Telefon:

WWW: http://jstudio.net.pl/Opinie o JStudio


  • Użytkownik aytuil dodał komentarz 2018-10-25 15:42:26
  • Widać, że ten fotograf to pasjonat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotografii zrobionych na naszym ślubie. Efekt "wow" został osiągnięty. :)
  • Ocena 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy