Szkło laminowane vsg
Opis:


Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na dobrej jakości szyby, firma ze strony glas-tech.pl oferuje szkło laminowane VSG w najwyższej jakości. Produkowane tutaj szkło jest chętnie kupowane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i przez klientów indywidualnych, gdyż istnieje możliwość zamówienia tafli o dowolnych rozmiarach. Wszystkie zlecenia wykonywane są terminowo bez względu na wielkość.

Szkło laminowane sprawdza się w bardzo wielu dziedzinach gospodarki i jest chętnie wykorzystywane nie tylko przez firmy produkujące okna i drzwi, ale także przez przedsiębiorstwa budowlane, meblowe, produkujące sprzęt AGD i wiele innych. W zależności od zastosowanych tafli szkła może ono między innymi być:

  • antywłamaniowe,
  • antywybuchowe,
  • dekoracyjne,
  • dźwiękochłonne.

Szkło to jest także bezpieczne, gdyż w razie uszkodzenia nie rozpada się, lecz pozostaje przyklejone do folii. Powstaje ono w szczególnych warunkach przy zastosowaniu wysokich temperatur i wysokiego ciśnienia z połączenia co najmniej dwóch tafli szkła o różnej charakterystyce i przynajmniej jednej warstwy specjalnej folii lub żywicy.

Data dodania: 06-12-2018

Nazwa firmy: GLAS-TECH S.A.

Adres: Rabowicka 17

Kod pocztowy: 62-020

Miejscowość: Swarzędz

Telefon: +48 61 664 15 00

WWW: https://glas-tech.pl/pl/Opinie o GLAS-TECH S.A.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy