Taśma aluminiowa
Opis:


Zajmujesz się naprawianiem klimatyzacji i instalacji chłodniczych? Twoim zadaniem jest łączenie elementów, które często poddawane są niskim temperaturom? W takim razie na pewno doskonale znana jest Ci taśma aluminiowa i jej właściwości. 

Profesjonalna taśma aluminiowa to najlepsze spoiwo do instalacji chłodniczych, przewodów wentylacyjnych i rur od klimatyzacji. Dzięki wykorzystaniu aluminium oraz specjalnego kleju taśma aluminiowa odporna jest na niską temperaturę i zmienne warunki atmosferyczne. Jest wytrzymała i mocna, nie straszny jej kurz i zimne powietrze. Dodatkowo jest bardzo odporna na upływ czasu, dlatego nawet z biegiem lat świetnie spełnia swoje zadanie. 

Jeśli zależy Ci na zakupie taśmy aluminiowej naprawdę wysokiej jakości polecamy zajrzeć na stronę ebordi.pl. U nich znajdziesz taśmy aluminiowe o różnych szerokościach, w bardzo konkurencyjnych cenach. Ebordi to firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą taśm od lat, dlatego możesz bez obaw mu zaufać. Tak, jak zrobiło to wielu innych przedsiębiorców, którzy zamawiają u nich różnego rodzaju taśmy, folie i opakowania. 

Data dodania: 20-10-2017

Nazwa firmy: Ebordi s.c.

Adres: Poznańska 3

Kod pocztowy: 62-023

Miejscowość: Gądki

Telefon: 666 232 457

WWW: https://ebordi.pl/Opinie o Ebordi s.c.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy