http://szkoleniaznegocjacji.com/szkolenie-negocjacje-sprzedazowe/ | szkolenia z technik sprzedaży
Opis:


Szukasz dobrego szkolenia dla swoich pracowników? Chcesz poprawić ich kompetencje i sprawić, aby ich wyniki były jeszcze wyższe niż do tej pory? W takim razie polecamy Ci naprawdę profesjonalne szkolenie z technik sprzedaży, które znajdziesz w ofercie firmy  Communication Corner. U nich możesz liczyć na bardzo profesjonalne podejście do uczestników szkolenia. Prowadzący zajęcia na pewno wykaże się ponadprzeciętną wiedzą i znajomością zagadnień zarówno teoretycznym, jak i praktycznych. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mieli okazję zapoznać się z konkretnymi sytuacjami i nauczyć się, jak na nie reagować. Ułatwi im to znacznie radzenie sobie z trudnymi klientami oraz nawiązywanie trwałych relacji, które zaowocują znacznie wyższymi przychodami ze sprzedaży. 
Zadbaj o wykwalifikowanie swoich pracownik. Zorganizuj dla nich profesjonalne szkolenie, które podniesie ich kwalifikacje i umiejętności, a na pewno nie pożałujesz. Dobrze przeprowadzone warsztaty na pewno pomogą Ci osiągnąć wyższe wyniki sprzedaży. Odwiedź stronę internetową szkoleniaznegocjacji.com i zgłoś się do nich już teraz. 

Data dodania: 20-04-2018

Nazwa firmy: Communication Corner

Adres: Henryka Sienkiewicza 72

Kod pocztowy: 90-318

Miejscowość: Łódź

Telefon: +48 693 794 025

WWW: https://szkoleniaznegocjacji.com/Opinie o Communication Corner


  • Użytkownik isante dodał komentarz 2019-04-01 12:07:53
  • Umiejętność skutecznego negocjowania jest konieczna w handlu, dzięki szkoleniom Communication Corner można udoskonalić swoje umiejętności związane z technikami sprzedaży. Nie zwlekaj i łap do nich kontakt!
  • Ocena 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy