Fotobudka sprzedaż
Opis:


Jeżeli jesteś fotografem, który świadczy swoje usługi również na weselach, pomyśl o urozmaiceniu swojej oferty, wprowadzając do niej usługę pod postacią fotobudki. Dzięki temu urządzeniu uczestnicy imprezy mogą samodzielnie wykonać zabawne fotografie. Wystarczy, że ustawią się oni przed fotobudką, dzierżąc w dłoniach zabawne gadżety lub mając je na siebie (mogą to być maski, papierowe wąsy, peruki itp.), przybiorą odpowiednią pozę i poczekają, aż po wciśnięciu właściwego przycisku skończy się odliczanie i zostanie wykonana seria zdjęć.

Niejedna fotobudka na sprzedaż znajduje się w ofercie firmy Budka4u. Zadbała ona o to, aby oferowane przez nią urządzenia spełniały wszelkie wymogi, a także charakteryzowały się stabilną oraz mocną konstrukcją.

Fotobudka sprawdzi się nie tylko podczas weselnej zabawy, ale również na różnych imprezach okolicznościowych, w tym masowych.

Data dodania: 03-11-2018

Nazwa firmy: Budka4u

Adres: Piłsudskiego 4e

Kod pocztowy: 05-077

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 727707727

WWW: https://budka4u.pl/Opinie o Budka4u


  • Użytkownik Wojciech Wojciechowski dodał komentarz 2019-03-06 10:40:13
  • Kiedyś zastanawiałem się nad kupnem foto budki do naszej "Kulkolandii" by dzieciaki miały kolejną atrakcję, ale jakoś się o tym zapomniało. Może warto do tego tematu powrócić.
  • Ocena 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy