Szlifierki do parkietów - MASTER Parkiet
Opis:


Dobre narzędzia to podstawa każdego sprawnie działającego przedsiębiorstwa usługowego. Nie mniej istotne jest, by na wyposażeniu profesjonalnych parkieciarzy znalazły się najwyższej klasy urządzenia. Szlifierki do parkietu powinny umożliwiać łatwą obsługę, szybki dostęp do materiałów ściernych, a co najważniejsze, równomierne i skuteczne ścieranie starej nawierzchni.

Tego typu możliwości dają narzędzia marki Bona. Jest to producent urządzeń, który jest doceniany na całym świecie. Szlifierki tej firmy charakteryzują się odpowiednią masą, co gwarantuje łatwiejsze prowadzenie, a także intuicyjną obsługą. Narzędzia te można znaleźć w atrakcyjnych cenach na stronie sklepu sklep.masterparkiet.com.pl. Firma ta oferuje najwyższej jakości produkty przeznaczone dla fachowców, zajmujących się układaniem drewnianych podłóg, jak i ich renowacją.

Chcąc dowiedzieć się, jak bogaty i atrakcyjny jest ich asortyment, wystarczy wejść na podany wyżej adres. W razie wątpliwości zawsze można zwrócić się z pytaniem do obsługi, a pracownik sklepu wskaże najlepsze dostępne rozwiązania.

Data dodania: 03-05-2019

Nazwa firmy: MASTER Parkiet

Adres: Adama Mickiewicza 65

Kod pocztowy: 01-625

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 509 358 604

WWW: https://sklep.masterparkiet.com.pl/Opinie o MASTER Parkiet


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy