Sala weselna Łódź i okolice - Kamienica6
Opis:


Wybór sali weselnej jest jednym z najcięższych, jaki staje przed młodymi. Ma na to wpływ co najmniej kilka czynników, z których podstawowym jest jej wielkość. Nie mniej istotne jest oczywiście jej wykończenie, które pozwoli udekorować ją do oczekiwań młodych, a także to, czy może zapewnić catering.

W restauracji Kamienica nr 6 można zarezerwować piękną i przestronną salę weselną, która z pewnością spełni oczekiwania tak nowożeńców, jak i ich gości. Do ich dyspozycji są także komfortowo wyposażone pokoje, które pozwolą wypocząć po przyjęciu. Dzięki temu zaś, że restauracja proponuje również profesjonalny catering, odchodzą koszty związane z zatrudnieniem osobnej firmy. Nad jakością potraw i świeżością produktów, które wykorzystuje się do ich tworzenia, czuwa wykwalifikowany szef kuchni.

Weselnicy mogą się również raczyć różnymi winami, stanowiącymi ogromną kolekcję, polecaną przez zawodowego sommeliera. Każdy smakosz może spróbować trunków z Włoch, Stanów Zjednoczonych, Australii i mnóstwa innych krajów. Jeśli interesuje więc Was sala weselna w okolicach Łodzi – jest to najlepszy wybór.

Data dodania: 09-06-2019

Nazwa firmy: Kamienica6

Adres: Plac Kościuszki 6

Kod pocztowy: 95-070

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Telefon: 735161534

WWW: https://kamienica6.plOpinie o Kamienica6


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy