Pozycjonowanie stron
Opis:


Billboardy, ulotki, plakaty, reklamy w radio i tv, bannery, hostessy - wymieniłem właśnie kilka elementów reklamy, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Właściwie od najmłodszych lat jesteśmy przyzwyczajani, że chcąc zaistnieć na rynku ze swoim produktem/usługą musimy zainwestować z którąś ze wskazanych form reklamy. A czy wiesz, że w Internecie także istnieją różne formy reklamy i że tak samo jak w życiu realnym należy z nich korzystać? Wiele osób pomyśli sobie, no ale jak to? Przecież Internet to komputer, nie jestem w stanie wysłać reklamy bezpośrednio na czyiś monitor?! Właśnie że możesz tylko prawdopodobnie jeszcze nie jesteś tego świadomy!

Rodzajów reklamy internetowej jest więcej niż mogłoby się wydawać. Reklamować można się niemalże wszędzie - na Facebooku, na Instagramie, na YouTube, w wyszukiwarce Google, a za sprawą reklam AdSense na większości stron internetowych. Skupmy się jednak na reklamie w wyszukiwarce, które można podzielić na:

a) płatną reklamę strony w wynikach wyszukiwania (innymi słowy AdWords) - najczęściej 3 pierwsze wyniki na określone zapytanie, które oznaczone są małą ramką o treści "reklama" - płatność od kliknięcia, rozliczane bezpośrednio z Google,
b) pozycjonowanie strony w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania - wyniki na pierwszej stronie, które wyświetlają się bezpośrednio pod reklamami.

Grupa TENSE będąca internetową agencją reklamową w ramach swojej oferty zawiera wszystkie rodzaje reklamy internetowej, natomiast usługą na której skupiamy się najbardziej jest pozycjonowanie stron. Jest to czynność złożona i zależna m.in. od czynników takich jak: branża którą chcemy promować i jej konkurecyjność, historia reklamowa domeny, to czy i jak strona była wcześniej pozycjonowana, budowa serwisu i możliwość jej modyfikacji czy unikalność opublikowanych treści.

Gdy podejmowane są działania na nowej stronie, na samym początku dokonujemy audytu wszystkich wskazanych elementów, następnie wdrażamy niezbędne poprawki, czyli ma miejsce tzw. optymalizacja serwisu, a następnie planujemy indywidualną strategię dalszej promocji domeny. Proces pozycjonowania stron jest procesem długotrwałym i żeby przyniósł oczekiwane efkety należy aktualizować, rozwijać i promować witrynę w sposób nieprzerwany i stały.

Chcesz wiedzieć więcej? Po szczegóły zapraszam na stronę https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ lub do kontakt bezpośrednio z naszym biurem pod numerem telefonu: 61 866 77 27.

Data dodania: 11-09-2017

Nazwa firmy: Grupa TENSE

Adres: Wolsztyńska 5

Kod pocztowy: 60-361

Miejscowość: Poznań

Telefon: 61 866 77 27

WWW: https://www.grupa-tense.pl/Opinie o Grupa TENSE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (5 z 1 głosów)
Firmy w okolicy