http://rogozinscy.org/ - Poradnia rodzinna w Bydgoszczy
Opis:


Rodzina to podstawowa komórka społeczna. Jej prawidłowe funkcjonowanie i jakość relacji w niej panujących, są kluczowe dla budowania odpowiednich wzorców dla nowych pokoleń. 

W życiu czasem zdarza się tak, że coś w gronie najbliższych zaczyna szwankować i wszystko przestaje wyglądać tak, jak powinno. W takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest zauważenie problemu i podjęcie działań w kierunku jego rozwiązania. Nie zawsze udaje się poukładać wszystko na własną rękę. 

Rozsądnym krokiem jest skorzystanie z usług, jakie świadczy poradnia rodzinna w Bydgoszczy. Terapeuta przyjmujący w Gabinecie Psychopomocy Rogozińscy, jest osobą doświadczoną i otwartą na niesienie pomocy rodzinom z problemami.

Terapia rodzinna powinna być przeprowadzana w obecności wszystkich osób zawikłanych w problem. Tylko wtedy może przynieść optymalne rezultaty. Pan doktor zawsze dobiera metody pracy do konkretnych potrzeb poszczególnych pacjentów. Na stronie internetowej jego poradni można znaleźć cennik, lokalizację oraz wiele dodatkowych informacji związanych z jego pracą oraz funkcjonowaniem gabinetu. 

Data dodania: 31-12-2018

Nazwa firmy: Gabinet psychopomocy - Rogozinscy.org

Adres: Wawrzyniaka 17

Kod pocztowy: 85-661

Miejscowość: Bydgoszcz

Telefon: 513 054 026

WWW: http://rogozinscy.org/Opinie o Gabinet psychopomocy - Rogozinscy.org


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy