http://www.dreampromotion.pl/nasze-portfolio/litery-przestrzenne/ - Literki na ścianę
Opis:


Nauka czytania i pisania, przez którą powinien przejść każdy maluch, nie musi być przykrym obowiązkiem. Jeżeli rodzice mają do tego procesu odpowiednie nastawienie – udzieli się ono również dziecku. Jednym z drobiazgów, w które warto się zaopatrzyć, gdy zależy nam na wsparciu tego zadania, są literki na ścianę.

Kiedy będziemy bawić się razem z naszą pociechą w układanie różnych słów, zasób słownictwa malucha będzie szybko się powiększać. Ważne, żeby nauka składania liter odbywała się w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Nie wolno też zapomnieć o tym, by nagradzać nawet małe sukcesy potomka, który zmaga się z nauką. Osiągnięcie sprawności w czytaniu i pisaniu jest – zwłaszcza na początkowym etapie – bardzo dużym wysiłkiem dla dziecięcego umysłu.

Znakomite literki na ścianę możemy znaleźć choćby w ofercie firmy Dream Promotion, która obok produkcji profesjonalnych napisów reklamowych, przeznaczonych przede wszystkim dla klientów biznesowych, udostępnia także wariant liter przestrzennych, adresowany do dzieci i ich rodziców.

Data dodania: 13-02-2018

Nazwa firmy: Dream Promotion

Adres: Okulickiego 7

Kod pocztowy: 05-500

Miejscowość: Piaseczno

Telefon: 535 884 773

WWW: http://www.dreampromotion.pl/Opinie o Dream Promotion


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy