Cegła klinkierowa Poznań | Brolio Sp. z o.o.
Opis:


Klinkier jako materiał zyskuje coraz większą popularność. Zawdzięcza to pożądanym właściwościom użytkowym, w tym przede wszystkim faktowi, że podnosi izolacyjność termiczną nieruchomości. Stosując ten materiał do wykończenia elewacji, wnętrze staje się cieplejsze, w związku z czym płaci się mniej za ogrzewanie. W ślad za lepszą izolacyjnością termiczną idzie izolacyjność akustyczna – w praktyce oznacza to, że dzięki elewacji z klinkieru pomieszczenia są lepiej wytłumione.

Ale to nie wszystko, ponieważ klinkier wyróżnia się wieloletnią trwałością – to materiał na pokolenia. Nie straszne mu mrozy ani upały, a poza tym po prostu ładnie się prezentuje i korzystnie wpływa na odbiór wizualny bryły nieruchomości. Wszystko to decyduje o dużej i wciąż rosnącej popularności klinkieru.

Kogo interesuje cegła klinkierowa, w Poznaniu można ją kupić w firmie brolio.pl. Najwyższa jakość wykonania jest gwarantowana przez producenta – belgijską markę Olivier, która cieszy się bardzo dobrą reputacją w krajach Europy Zachodniej. Jej jedynym przedstawicielem w Polsce jest wspomniana firma z Wielkopolski.

Data dodania: 13-07-2019

Nazwa firmy: Brolio Sp. z o.o.

Adres: Obornicka 117

Kod pocztowy: 62-002

Miejscowość: Suchy Las

Telefon: +48500119736

WWW: http://brolio.pl/Opinie o Brolio Sp. z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firmy w okolicy